Jak rodzi się dostępność?

„Dostępna Ginekologia – jak rodzi się dostępność?”

Fundacja Kulawa Warszawa w ramach projektu Dostępna Ginekologia organizuje II edycję Konferencji pod hasłem „Dostępna Ginekologia -jak rodzi się dostępność?”.

Na konferencji zostanie poruszymy temat dostępności usług ginekologicznych dla osób z niepełnosprawnościami. Wydarzenie odbędzie się 21.09.2023 roku. Stacjonarne obrady odbędą się w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie, a zapisy dla słuchaczy prowadzimy poprzez formularz.
Nasi przyszli prelegenci mogą natomiast zgłosić referat lub plakat naukowy tutaj.

W tegorocznej edycji konferencji chcemy położyć nacisk na interdyscyplinarny dialog osób zajmujących się usługami medycznymi. Mamy zaszczyt zaprosić specjalistów i specjalistki w zakresie ginekologii i położnictwa, jak również badaczy i badaczki niepełnosprawności oraz osoby, które z usług ginekologiczno- położniczych korzystają. Naszym głównym celem jest dyskusja o zwiększeniu dostępności usług ginekologiczno- położniczych między praktykami, jak i zwiększenie wiedzy społeczeństwa na temat tej formy wykluczenia.

Wraz z zespołem Fundacji Kulawa Warszawa szczegółowo dbamy o dostępność organizowanych wydarzeń: Dostępność konferencji 2023

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują:
Portal niepelnosprawni.pl
Medycyna Praktyczna
Wydarzenie jest dofinansowane w ramach minigrantu funduszu feministycznego „Femfund”.